CXP1050-150M-AG(15uh)
MFR.Part #
CXP1050-150M-AG(15uh)
JLCPCB Part #
C7461392
Package
SMD,11x10.2mm
Description
15uH 45mΩ 6.5A 9A Molded Inductor ±20% SMD,11x10.2mm Power Inductors ROHS