CD54-100M 10UH
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CD54-100M 10UH
JLCPCB Part #
C2826662
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.44A 100mΩ 10uH Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS