PNLS6045-221M 220UH
MFR.Part #
PNLS6045-221M 220UH
JLCPCB Part #
C2849545
Package
SMD,6x6mm
Description
1.55Ω 220uH 900mA 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS