CXP0520-4R7M-AG(4.7uh)
Extended
Manufacturer
DMBJ
MFR.Part #
CXP0520-4R7M-AG(4.7uh)
JLCPCB Part #
C7461344
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
3A 4.5A 4.7uH 82mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS