MH1.25-12AB
MFR.Part #
MH1.25-12AB
JLCPCB Part #
C20613826
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12 125V 12P 1A 1x12P Auxiliary Solder Pin LCP Phosphor bronze PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 maize-yellow SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS