DL3810-3YM
MFR.Part #
DL3810-3YM
JLCPCB Part #
C20613797
Package
P=3.81mm
Description
1 15A 250V 3.81mm 3P Gold Phosphor bronze P=3.81mm Automobile Connectors ROHS