DL25018-3AWB
MFR.Part #
DL25018-3AWB
JLCPCB Part #
C49292324
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P Auxiliary Solder Pin Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 XA maize-yellow SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS