TGL34-30C
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
TGL34-30C
JLCPCB Part #
C3705687
Package
DO-213AA
Description
-50℃~+150℃ 150W 1uA 24.3V 27V 3.4A 43.5V Bidirectional TVS DO-213AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS