3.0SMCJ64CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ64CA
JLCPCB Part #
C3718724
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 103V 1uA 29.1A 3kW 64V 71.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS