TGL34-150
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
TGL34-150
JLCPCB Part #
C3707014
Package
DO-213AA
Description
-50℃~+150℃ 1 121V 135V 150W 215V 700mA TVS DO-213AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS