P6SMBJ26CA-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ26CA-AQ
JLCPCB Part #
C3704582
Description
-50℃~+150℃ 14.3A 1uA 26V 28.9V 42.1V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS