P6SMBJ28CA-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ28CA-AQ
JLCPCB Part #
C3710843
Description
-50℃~+150℃ 13.2A 1uA 28V 31.1V 45.4V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS