P6SMBJ160A-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ160A-AQ
JLCPCB Part #
C3711232
Description
-50℃~+150℃ 160V 178V 1uA 2.3A 259V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS