P6SMBJ110A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ110A-AQ
JLCPCB Part #
C3713119
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 3.4A 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS