P4SMAJ48CA-AQ
MFR.Part #
P4SMAJ48CA-AQ
JLCPCB Part #
C3701700
Description
-50℃~+150℃ 1uA 400W 48V 5.2A 53.3V 77.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS