P4SMAJ28A-AQ
MFR.Part #
P4SMAJ28A-AQ
JLCPCB Part #
C3701751
Description
-50℃~+150℃ 1uA 28V 31.1V 400W 45.4V 8.8A TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS