P4SMAJ58CA-AQ
MFR.Part #
P4SMAJ58CA-AQ
JLCPCB Part #
C3715466
Description
-50℃~+150℃ 1uA 4.3A 400W 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS