P4SMAJ43CA-AQ
MFR.Part #
P4SMAJ43CA-AQ
JLCPCB Part #
C3712433
Description
1uA 400W 43V 47.8V 5.8A 69.4V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS