P4SMAJ30CA-AQ
MFR.Part #
P4SMAJ30CA-AQ
JLCPCB Part #
C3706144
Description
1uA 30V 33.3V 400W 48.4V 8.3A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS