P4SMAJ20CA-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ20CA-AQ
JLCPCB Part #
C3701884
Description
-50℃~+150℃ 12.3A 1uA 20V 22.2V 32.4V 400W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS