DI070P04PQ
MFR.Part #
DI070P04PQ
JLCPCB Part #
C5673284
Package
QFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 125nC@10V 2.5V 40V 46W 6.5mΩ@10V 7.56nF 70A QFN-8(5x6) MOSFETs