DI110N03PQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
DI110N03PQ
JLCPCB Part #
C3289588
Package
QFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 110A 163nC@10V 2.5V 2.5mΩ@4.5V 30V 35W 7.462nF 733pF 886pF QFN-8(5x6) MOSFETs ROHS