DI068N03PQ-AQ
MFR.Part #
DI068N03PQ-AQ
JLCPCB Part #
C3279656
Package
QFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.5V 25W 3.65nF 30V 350pF 430pF 4mΩ@10V 68A 79nC@10V N-Channel QFN-8(5x6) MOSFETs ROHS