2BZX84C33
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
2BZX84C33
JLCPCB Part #
C3739173
Package
SOT-23-3(TO-236-3)
Description
-50℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 300mW 31V~35V 33V 50nA@23.1V ±5% SOT-23-3(TO-236-3) Zener Diodes ROHS