BZX84C11-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZX84C11-AQ
JLCPCB Part #
C3735852
Package
SOT-23-3(TO-236-3)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 10.4V~11.6V 100nA@8V 11V 20Ω 300mW ±5% SOT-23-3(TO-236-3) Zener Diodes ROHS