1.5SMCJ58CA
MFR.Part #
1.5SMCJ58CA
JLCPCB Part #
C3713288
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 16A 1uA 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS