1.5SMCJ70CA-AQ
MFR.Part #
1.5SMCJ70CA-AQ
JLCPCB Part #
C3708984
Description
1.5kW 113V 13.3A 1uA 70V 77.8V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS