1.5SMCJ75CA-AQ
MFR.Part #
1.5SMCJ75CA-AQ
JLCPCB Part #
C3705940
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 12.4A 121V 1uA 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS