1.5SMCJ10CA-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
1.5SMCJ10CA-AQ
JLCPCB Part #
C3710143
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 10V 11.1V 17V 1uA 88.2A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS