1.5SMCJ14A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
1.5SMCJ14A-AQ
JLCPCB Part #
C3706226
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 14V 15.6V 1uA 23.2V 64.7A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS