SMC5K14A-M3/H
MFR.Part #
SMC5K14A-M3/H
JLCPCB Part #
C3699808
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 216A 23.2V 2uA 5kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS