1.5SMCJ11A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
1.5SMCJ11A-AQ
JLCPCB Part #
C3699577
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 11V 12.2V 18.2V 1uA 82.4A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS