5.0SMDJ11A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
5.0SMDJ11A-Q
JLCPCB Part #
C3715532
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 274.8A 2uA 5kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS