1.5SMCJ120
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
1.5SMCJ120
JLCPCB Part #
C3715237
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 120V 133V 1uA 214V 7A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS