5.0SMDJ64A
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
5.0SMDJ64A
JLCPCB Part #
C3720866
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 103V 48.6A 5kW 5uA 64V 71.1V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS