WI1008PS1R0MST-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
WI1008PS1R0MST-HF
JLCPCB Part #
C18221336
Package
1008
Description
1uH 22@1MHz 254MHz 3A 60mΩ Wire-wound chip inductor ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS