WI1210UC39NJST-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
WI1210UC39NJST-HF
JLCPCB Part #
C18221343
Description
1.5GHz 120mΩ 1A 39nH 55@300MHz Wire-wound chip inductor ±5% 1210 Inductors (SMD) ROHS