SFE6028A-1R5N-F-HF
MFR.Part #
SFE6028A-1R5N-F-HF
JLCPCB Part #
C22464163
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5uH 15mΩ 5A 6.6A ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS