SFE4030A-820M-F-HF
MFR.Part #
SFE4030A-820M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464086
Package
SMD,4x4mm
Description
1.378Ω 470mA 660mA 82uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS