WI0805QD2R2MST-HF
MFR.Part #
WI0805QD2R2MST-HF
JLCPCB Part #
C18221301
Description
10@1MHz 180mΩ 2.2uH 400MHz 750mA 780mA Wire-wound chip inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS