SFE6020A-220M-F-HF
MFR.Part #
SFE6020A-220M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464156
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2A 1.3A 223mΩ 22uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS