WBA1206D900PT-HF
MFR.Part #
WBA1206D900PT-HF
JLCPCB Part #
C2976942
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 300mΩ 370mA 50V 90Ω@100MHz SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS