SFE6028A-5R6M-F-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
SFE6028A-5R6M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464168
Package
SMD,6x6mm
Description
2.8A 3.5A 5.6uH 51mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS