WBA1206D161PT-HF
MFR.Part #
WBA1206D161PT-HF
JLCPCB Part #
C2976943
Package
1206
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 160Ω@100MHz 2 340mA 400mΩ 50V 1206 Common Mode Filters ROHS