DSE322515-6R8M-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
DSE322515-6R8M-HF
JLCPCB Part #
C22463752
Package
1210
Description
288mΩ 6.8uH 850mA 850mA ±20% 1210 Power Inductors ROHS