SFE8040A-331M-F-HF
MFR.Part #
SFE8040A-331M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464240
Package
SMD,8x8mm
Description
1.05Ω 330uH 700mA 750mA ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS