WBA0603D900PT-F-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
WBA0603D900PT-F-HF
JLCPCB Part #
C22463736
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 20V 250mΩ 300mA 90Ω@100MHz 0603 Common Mode Filters ROHS