SFE5040B-3R6M-F-HF
MFR.Part #
SFE5040B-3R6M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464281
Package
SMD,5x5mm
Description
25mΩ 3.6uH 3.9A 4.45A ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS