DSE453226-150K-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
DSE453226-150K-HF
JLCPCB Part #
C22464007
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
15uH 320mΩ 900mA 900mA ±10% SMD,4.5x3.2mm Power Inductors ROHS