SFE6028A-331M-F-HF
MFR.Part #
SFE6028A-331M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464182
Package
SMD,6x6mm
Description
2.25Ω 330uH 400mA 440mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS